Twój dom

Poniższa oferta skierowana jest do tych którzy zadawali od kilku lat to samo pytanie:

Czy możemy zrealizować inwestycję na terenie klienta? 

Poniżej zaproponowałem kilka ciekawych propozycji projektów domów.

Każda propozycja zawiera krótki opis stopnia wykończenia i wyposażenia domu. Podany koszt odnosi się do wykonania stanu deweloperskiego i zawiera również koszty dokumentacji technicznej od uzyskania pozwolenia na budowę do wykonania odbioru technicznego. Podane koszty oczywiście nie zawierają ceny działki.

Jeżeli macie Państwo pytania proszę dzwonić  lub pisać wyjaśnię wątpliwości i doradzę w wyborze dobrego rozwiązania dla Państwa 

Dom parterowy z 3 sypialniami

Projekt małej porterówki bez garażu, który wyróżnia się racjonalnym zagospodarowaniem dostępnej powierzchni. Prosta bryła domu została przykryta dwuspadowym dachem. Stosunkowo niewielkie wnętrze mieści wygodny program użytkowy, zapewniający domownikom optymalne warunki do pracy oraz wspólnego i prywatnego wypoczynku. Przesuwne przeszklenie szeroko otwiera salon na przyległy taras, który powiększa przestrzeń wypoczynkową, będąc idealnym miejscem na letnią jadalnię.

Stan deweloperski od 310.000,00zł
Zobacz więcej

Dom wolno stojący z 3-sypialniami

Projekt domu z poddaszem użytkowym o zwartej bryle. Wyróżnia się racjonalnym zagospodarowaniem niedużej powierzchni, gwarantującym wygodne użytkowanie domu. Zwarta i prosta bryła, dwuspadowy dach umożliwią szybką oraz ekonomiczną realizację budowy i wykończenia domu pod klucz.
Taka konstrukcja domu pozwoli również w trakcie użytkowania na ograniczenie kosztów utrzymania domu.

Stan deweloperski od 294.000,00zł
Zobacz więcej

Dom wolno stojący z garażem

Ekonomiczny i prosty dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym oraz jednostanowiskowym garażem. Jest to ciekawa propozycja dla osób które poszukują średniej wielkości domu który nie pochłonie bardzo dużych pieniędzy. Jeżeli propozycja ta jest za mała można ją poddać adaptacji po której dom ten rozrośnie się do dość sporych rozmiarów przy zachowaniu swej prostoty.

Stan deweloperski od 355.000,00zł
Zobacz więcej

Dom o nowoczesnej architekturze

Dom o nowoczesnej bryle, która daje mocny efekt podkreślający odważne i nowoczesne spojrzenie na architekturę jego mieszkańców.
Na pewno będzie to dom wyróżniający się w najbliższej a i może w dalszej okolicy oraz rzadko powtarzający się styl architektoniczny na osiedlu w którym będzie on się znajdował. Prosta a jednocześnie intrygująca architektura budynku będzie zauważona i nikt koło tego domu nie przejdzie obojętnie. Dodatkowym atutem tego projektu jest duża antresola nad salonem z której może być piękny widok na ogród oraz cały salon. Projekt ma duży potencjał do zmian a jedną c ciekawszych jest umiejscowienie dodatkowo pod całym budynkiem garażu na 3-5 samochodów lub garaż i sześć rekreacyjną.

Stan deweloperski od 445.000,00zł
Zobacz więcej